Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejérzékeny lehetek?

Tejérzékeny lehetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a tejet, szinte nincs olyan nap hogy ne igyak. Ivás után 1 órával jelentkeznek a tünetek bél korgások, puffadás, nagyon sokat kell szellentenem, ekcémásak az ujjaim, nem olyan régen pedig piros foltok jelentek meg rajtam, különböző méretűek, nem viszkednek csak néha az egyik megvakarom és kész.
2016. febr. 3. 13:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én még nálad is jobban szerettem a tejet, vajat, sajtot, tejszint, tejcsokit stb. De el kellett hagynom. Nálam is enyhe dolgokkal kezdődött, és össze se kapcsoltam a tejjel, de többszöri nagyon rossz laboreredmény után, éppen a laborosnő hívta fel a figyelmemet erre is. Ahogy elhagytam a tejet, szép lassan a tünetek is megszűntek. Ez a tejallergia iszonyú tüneteket tud okozni. Ne várd meg. Tegyél tejmentes próbát...
2016. febr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!