Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már 1 éve csalánkiütések...

Mzz591 kérdése:

Már 1 éve csalánkiütések jönnek ki rajtam, viszketés hatására. Legtöbbször este de van amikor a nap bármely részén. Szerintetek ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

PL: ma reggel az alkarommoly így nézett ki mikor megvakartam:

[link]

[link]

Elvileg nem élelmiszer okozza, mert diétáztam is meg vérvételen is volt...stb. Már a tusdürdőmet is lecseréltem de semmi változás, van esetleg valami ötlete valakinek ? mert az orvosok se tudnák semmit :(



2016. febr. 4. 07:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában vékonybél probléma.
2016. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De emésztési problémáim nincsenek , már mint hogy nem megy a hasam, nem vagyok felbuffadva megye egyebek.
2016. febr. 4. 07:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi felénk nagyon klóros a víz és nekem attól.
2016. febr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Cserélj MINDENT hipoallergénre.

A mosószert és az öblítőt is.

Nekem az öblítő okozott ilyet, főleg a hajlatokban.

2016. febr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Allergia vizsgálat eldöntené.Mi változott egy éve?Sok minden okozhatja. Munkahely?Étkezés?
2016. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már voltam 2x vérvételen megnéztés az össze élelmiszert és minden negatív, voltam biorezonanciás vizsgálaton de sincs semmi, voltam fülorgéégszeten gockutatásra ott sincs semmi, 1 héte befeküdtem a korházba és diétán tartottak ott se tudták mitől jön ki, itthon is diétáztam 2 hétet és akkor is kijött.Annyi változik hogy maikor diétán vagyok akkor nem jön annyi , de éjszaka állandóan kijön és sok esetbe reggel, napközbe csak néha. Most lecseréltem a tusfürdőmet bio tusfűrdőre már 2 hete használom de semmi változás. Szóval már nem tudom mit kéne tennem.A mosószer és az öblítő cserélt akkor megpróbálom remélem az fog segíteni bár már nem nagyon reménykedek semmibe se :/
2016. febr. 4. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg nem élelmiszer okozza, mert diétáztam is meg vérvételen is volt"

A fiamnak tej és szójaallergiája van, allergiavizsgálat nem mutatta ki, de neki is ilyen hólyagos csalánkiütései voltak. Sajnos a szója nagyon sok mindenben benne van: kenyérben szójaliszt, kifliben szójaolaj, müzliszeletben, csokiban szójalecitin, hogy a felvágottakról ne is beszéljünk...

Próbálj meg egy hétig csak zöldséget, gyümölcsöt, húst (nem felvágottat, párizsit, stb) enni és akkor kiderül, hogy ez okozza-e a problémát?

De ha élelmiszernaplót vezetsz, az még jobb (felírod, mikor mit ettél, s akkor láthatod, a kiütés összefüggésben van-e valamivel?

Persze ez csak tipp, nem biztos, hogy Neked is az van...

2016. febr. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam egy olyan 2 hetes diétát hogy csak: kölest,krumplit és mellé pedig zöldségeket ettem , semmi mást és akkor is kijött. :/
2016. febr. 4. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!