Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitöl lehet ez? Szúnyogcsípés-...

Mitöl lehet ez? Szúnyogcsípés-szerü kiütések.

Figyelt kérdés

Esténként jönnek elö leginkább, viszketö, szúnyogcsípésszerü kiütések a teljes testemen. Leginkább a nyakamon, hátamon, de a végtagjaimon is. Már több hete van ez:/ Viszket, de ha nem vakarom, rövid idön belül elmúlik.

Rüh nem lehet, mert kezeltem rüh elleni szerrel magam, és nem múlt el:(

Àgyi poloskát sem hinném, mert nem reggelre kezdek el viszketni, meg nem is láttam.



2015. ápr. 12. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
orvosnál voltál?
2015. ápr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, decemberben jött ki hasonló viszketös dolog, minden röntgen-és vérvizsgálatot megcsináltam, ami alapján semmi bajom, tehát börbetegség. Az orvos megállapította, hogy rüh, és a kezeléstöl el is múlt. Egy kicsit késöbb megint lett jóval kisebb mértékben, de a kezeléstöl elmúlt. Mostanában kezdödött megint valami, de ez más, nem olyan eröteljes a viszketés, mindegyik ugyanolyan szúnyogcsípéskinézetü, és el is múlik ha nem vakarom. Van olyan este, amikor eröteljesebb, van, amikor szinte semmi.

Ès ez nem múlt el a kezeléstöl.

2015. ápr. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!