Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit tegyek egy herpesz ellen?

Mit tegyek egy herpesz ellen?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 22:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kenj rá fogkrémet, nekem egy hét alatt begyógyult.
2016. febr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Teafaolajjal kezeld.

Esetleg AUDIRON-nal.

[link]

2016. febr. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
EPOCH kézfertőtlenítő rá a kezdődő herpeszre :) Természetes anyagokat tartalmaz, és megöli a bacikat. Én nagyon nagyon sokmindent próbáltam már, de egyedül ez vált be. Gyakorlatilag ki sem jön a herpesz.
2016. febr. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 genlisea válasza:
Próbáld ki a lizin+c készítményt. Szinte az összes létező vírus szaporodását gátolja, a herpeszt a tabletta beszedése után szinte azonnal elmulasztja. Érdemes folyamatosan szedni, mivel így a felső légúti betegségeket sem kapja el egykönnyen az ember.
2016. febr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szalaiga.bor ***** válasza:
Én a Compeed tapaszt javaslom. Amióta ezt használom, sokkal enyhébb lefolyású, nem szakad fel, nem varasodik, ráadásul a fertőzés terjesztésének is kisebb az esélye. Ha iszol valamit, nem kell újra felkenni, mint a krémeket. Először kicsit nehéz jól felrakni, de ha belejössz, már gyerekjáték.
2016. febr. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ancsa09 válasza:
betadint szoktam mostanság rá kenni,nekem bevált.Max két nap alatt leszárad tőle.Ha sebes kenek rá valami zsírossabb krémet,seavajat,kókuszzsírt.Hamarabb elmúlik,de még a rictofit herpeszgél sem rossz,átlátszó és így nem is látszik ha bekenem..
2016. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ezüst-kolloid! Tudományosan bizonyított hogy kiváló a herpeszre + nekem is használt. Az aktív herpeszt is elmulasztja akár kettő nap alatt. Naponta 2-3 alkalommal vegyél be belőle egy evőkanállal meg dörzsöld be vele a fertőzött részt. Fontos hogy mellette NE szedj se vitamint se gyógyszert mert akkor csökken a hatása! Remélem segít!! :)
2016. febr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Szia!

Több módszer is létezik a tüneti kezelésre, ill. vannak rövidebb és hosszabb időre "megszüntető" lehetőségek is. Találtam ezen kívül egy módszert, amivel ha minden igaz, ki is lehet hosszú folyamattal irtani a vírust. Sokat kutakodtam a témában, mivel engem eléggé zavar ez a probléma, ezért igyekszem másoknak segíteni, ha kérdést látok ebben a témában, szóval összefoglalom az eddigi tapasztalataimat, remélem, segít. :)

Egészséges táplálkozás, táplálékkiegészítők szedése és a rendszeres sport:

Vannak bizonyos táplálékkiegészítők, amik segítenek a tünetek megelőzésében pl. lizin, vitaminok (C,B,D,E), cink (immunerősítő), grépfrút cseppek, gyógyteák (ezerjófű, citromfű, zsálya, kakukkfű, szurokfű stb.). Ezekkel erősíted az immunrendszered, és a tünetek egyre ritkábbak lesznek. Tehetsz a szádra teafaolajat is (kis fültisztító pálcikával), ez is szépen irtja a vírust, de kenhetsz rá fogkrémet is, az is szárítja.

Az olyan ételeket, melyeknek magas az arginin, viszont alacsony a lizin tartalma, érdemes kerülni (pl. sajnos ilyen a csoki, a mogyoró, egyéb olajos magvak, a zselatin, a kókusz stb.), mivel ha ez az arány az arginin javára megbomlik a szervezetben, akkor előhozza a tüneteket, mivel az arginin táplálja a vírus szaporodását, a lizin azonban gátolja, ezért is érdemes táplálékkiegészítő formájában a lizint rendszeresen pótolni.

Itt van egy táblázat a lizin-arginin arányról:

[link]

Illetve egy másik hasznos cikk (angolul), hogy miket érdemes kerülni:

[link]

Gyógyszerek:

Én tüneti kezelésre Telvirant kaptam, de ez egy brutál erős gyógyszer, hosszú távon semmiképpen sem ajánlott szedni, tönkreteszi a májadat! Ezt csak akkor szedd, ha nagyon csúnyán néz ki, esetleg kenj rá herpesz elleni krémet.

Sajátvér terápia:

Állítólag még a sajátvér terápia is jó, de az sem végleges megoldás, viszont 1-2 évre megszabadít a tünetektől (hólyagoktól).

Homeopátia:

Próbáltam már a homeopátiát is, az sem épp egy olcsó megoldás, ott azt ígérték, hogy kivezetik a vírust a szervezetemből. Egy elektroakupunkturás módszerrel tájékozódnak a szervezet és az egyes szervek állapotáról, így holisztikusan vizsgálják azt, ill, kiiktatják az energia gócokat. Hasznos dolog ez, több problémámat is megoldotta, mondjuk pont a herpeszt nem szüntette meg. Ilyen Voll-módszerrel dolgozik egyébként pl. a Medic-Poliklinika vagy az Axi-Medica is.

Még érdemes lehet a Vegatesztet megkeresni (ww.vegateszt.hu), mert ott hasonló módszerrel vizsgálnak meg, és étrendet is állítanak neked össze, ami szintén segít megszüntetni a tüneteket. Nagy előnye, hogy rendes a doki és olcsón dolgozik az előzőekhez képest (kb. 4000 Ft volt nekem a teljes ételallergia teszt), a fenti klinikáknál meg több mint 25.000 Ft egy kivizsgálás. Nyilván az komplexebb, de először lehet megéri ezzel kezdeni, hátha ez is elég. Különösen azért is hasznos, m pl. itt nálam kiderült, hogy tejérzékeny vagyok, ami sok problémát okozott nekem korábban.

A gyógyszertárakban vannak viszonylag olcsóbb homeopátiás szerek is, amik segítenek gyorsan elmulasztani a hólyagokat, érdemes átfutni:

[link]

A vírus kiirtása:

Ha minden igaz, létezik a herpeszre végleges megoldás, de erről még csak óvatosan merek fogalmazni, mert nem csináltam még végig a kezelést. Elég komolyan utánajártam a lehetőségeknek, sok természetgyógyászt, klinikát megkerestem, mivel olvastam hazai és külföldi blogokon, hogy egy frekvenciával kezelő készülék nagyon hatásos. Ezt Zapper készüléknek hívják, hozzá méregtelenítő cseppes kúrával. Elég hosszú folyamat, én nemrég kezdtem neki, de bizakodom, mivel amióta használom a készüléket, nem jött elő a herpesz.

[link]

A működésének a lényege, hogy bizonyos frekvenciákat használva a paraziták elpusztulnak. A herpesznek sok idő kell, mivel az idegsejtekben bújik meg, így egyből nem pusztítható el.

Van hozzá egy könyv is, ami részletezi a módszert:

[link]

Több hasonló eszköz is létezik, ennek utánajártam, de az olcsóbbak kevesebbet tudnak, és nem ígérnek egyértelmű sikert, legalább is a levélváltásokból ez derül ki. Ebben viszont kb. 1600 kezelőprogram van, szóval elég sok más problémára is lehet használni.

Ha nagyon zavar ez a dolog, és megteheted anyagilag, érdemes felvenni ezzel a klinikával a kapcsolatot. Teljes feltérképezést csinálnak, így lehet, hogy egy csomó más problémád is megoldódik.

Remélem segítettem!

2016. febr. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Dorcyl! Örülök a részletes válaszodnak, - ugyan nem én kérdeztem most, de nekem is segítesz vele. Köszi.
2016. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as, nem semmi, mennyi gyógymódot összeszedtél! Én is kipróbálok párat, köszi!
2016. febr. 16. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!