Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehetséges, hogy allergiás...

Lehetséges, hogy allergiás vagyok a narancsra és más gyümölcsökre?

Figyelt kérdés
Ahányszor narancsot eszem, tüsszögök utána és viszket a szemem, valamint nagyon felpuffadok. A zöldalma kivételével minden más fajta almától még a torkom is bedagad, az őszibaracktól is, pedig imádok minden gyümölcsöt. Az a rossz, hogy ugyanez a reakcióm a mogyoróra is, egy szem mandulától annyira bedagadt a torkom hogy napokig alig kaptam levegőt, nem értem, mire lehetek ennyire allergiás?

2016. febr. 28. 00:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Olyat már hallottam, hogy a magvas narancs/mandarin okozhat allergiás tüneteket. A mag nélküli nem. Almára nem igen halottam még ilyet a többiről elképzelhető allergiás reakció. Én a banántól vagyok úgy, hogy utána 1 perccel már viszket a torkom és folyik az orrom.
2016. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!