Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lettem ilyen kiütéses?

Mitől lettem ilyen kiütéses?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e a kérdést, mert nem vagyok biztos benne, hogy allergia miatt jött ki. Két nap alatt jelentek meg pattanás méretű viszkető kiütések, de nincs közepük. A homlokom, halántékomon, fülem mellett ( az arc felüli részen) fül alatt, illetve a tarkómon és egy kevés az államon. Olyan, mnitha hámlanának. Van egy nagyobb vörösödő kiütés a homlokomon, már inkább a hajas fejbőrön, de abból csak az az egy van, a többi kisebb és nem piros.

Semmi olyasmit nem ettem mostanában, amit eddig még nem. Tudtommal allergiás sem vagyok. Bár vettem egy garnier-es arclemosót, de nem folyamatosan használtam ( a tarkómon egyáltalán nem ) és egy isanás bőrradírt, ezt is csak hetente kétszer, csak az arcomon. A bőröm most még szárazabb, mint volt. Azóta csak vízzel mosom meg.

(Nem használok alapozót, sem arckrémet)

Bőrgyógyászatra másfél hónap múlva kaptam időpontot.

23L



2016. márc. 1. 11:27
 1/1 anonim válasza:
Szia, ez valószínűleg csalánkiütés.Interneten utána tudsz olvasni. Addig menj el háziorvosodhoz és ha kell ír fel neked gyógyszert rá.
2016. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!