Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejérzékenység lenne?

Tejérzékenység lenne?

Figyelt kérdés
Ma ittam egy pohár tejeskávét reggel. Ez úgy nézett ki, hogy kb két evőkanálnyi kávé volt benne, komolyan, mert lusta voltam főzni, és mondom áá ez elég lesz, felöntöttem tejjel és cukroztam. Az egyik ok, ami miatt nem mertem több kávét tenni bele, az az volt, hogy régebben, kb egy hónapja ittam egy normál adag kávét jó sok tejjel felöntve. Őszinte leszek, ittam előtte is kávét, mindig keveset, nem így szokás szerint, csak havonta kétszer max, inkább tej nélkül, és megittam, hello. A múltkori után hasfájas, hasmenés volt, nem tudom, hogy a tej miatt, vagy sem. És ma is. Ezt már nem fognám a kávéra, mert mint említettem, nagyon kevés kávé volt benne. Iszonyúan görcsölt a hasam, felpuffadtam. Hasmenésem nem volt szerencsére (még). Nagyon a tejre gyanakszom, ami amúgy nem volt romlott. Nem tudom, ezt így mondhatom e, de a tejföltől pl semmi bajom nincs, vagy nem tudom, hogy ilyenkor ezt össze lehet e hozni. Mi a teendő? Orvoshoz menjek vagy ne igyak tejet többet és nem fontos így az orvos, vagy mi legyen?

2016. márc. 19. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Válaszd külön a kettőt . Kávé tej nélkül, tej kávé nélkül, máris okosabb leszel .
2016. márc. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A sima kávés, mikor tej nélkül ittam, az régebben volt, őszinte leszek, nem emlékszem, hogy lett e bármi bajom tőle, de olvastam olyat, hogy a kávé felgyorsítja az anyagcserét vagy nem is tudom, hogy volt, ettől van sok embernek, vagy ha nem is mindenkinek ettől, de emiatt is okoz a kávé hasmenést. Erre gondoltam. Többet nem iszom kávét se tejjel, se anélkül és szintúgy tejet sem. Olyan esetleg, aki hasonló gonddal küzdött?
2016. márc. 19. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!