Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi csípett meg?

Mi csípett meg?

Figyelt kérdés

[URL] [link]

először lett egy csipés a lábfejemen, tisztára olyan,mint egy szúnyogcsipés. 2napra rá lett 5 a vádlimon, ugyan úgy,mint egy szúnyogcsipés.de nehezen múlnak el és nagyon viszket. Tegnap kerti partin voltunk, ahonnan hazaérve lett a hasamon, derekamon csipés, amit a képen is küldtem. Mi lehet ez? sima szúnyog?

Az egész ágyat átnéztem, semmmi poloskára utaló jelet nem találtam,meg hát nem is reggelre jöttek ki rajtam. Panelben lakom 4.emeleten. a lakásba sem találtam egy rovart sem.. After Bite-ot vettem,avval kenyegetem

mi ez?



2016. ápr. 17. 20:20
 1/2 anonim válasza:
Mutáns szunyog:) amugy igen, valószínűleg sima szunyog.
2016. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de a lakásban egyet sem találtam :/ Esetleg valaki tud jó rovar irtó szert,amivel be tudom fújni a lakást?
2016. ápr. 17. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!