Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit használjak allergia...

Szinte L kérdése:

Mit használjak allergia ellen? Használtatok már Oxigén Ion készüléket?

Figyelt kérdés

2016. máj. 3. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen allergia?

Nekem mogyoróallergiám van, és adrenalin injekcióval kezelem, ha kevés hozzá az antihisztamin.

2016. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én még sóbarlangba is jártam rendszeresen,sajnos semmi nem segített,csak az iszonyat gyógyszerek,aztán átáltam egy úgymond egészséges életmódra és ,hihetetlen de elmúlt az allergiám,persze nem rögtön,pár hónap alatt,azóta figyelek jobban mit eszek-iszok,nem nagyon elvetemült módon csak normálisan.
2016. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az oxigén valóban helyreteszi a szervezet regeneráló és ellenálló képességét. De ezekkel az ion cuccokkal nagyon is fenntartásaim vannak. A mese amivel körítik és eladják, több ponton nem fedi a valóságot. Ez csupán arra való, hogy a vásárló hitét beletegye a készülékbe és a pénztárcájának a tartalmát is. A placebo ugyanis már fél egészség. De ha a hiányzó oxigén nincs pótolva a szervezetben, az csak fél egészség marad.
2016. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kriszpo ***** válasza:
Először is keress fel egy szakorvost, allergológust. Az oxigén ion készülékben én sem bízok, szerintem nem arra találták ki. Nekem is van parlagfű-, porallergiám, nekem csak a Claritine vált be. Persze neked lehet, hogy más használ majd. Lehet próbálkozni a gyógynövényekkel is, homeopátiával. Javaslom keresgél az interneten a témával kapcsolatban, de ne higgy el mindent, amit ott látsz :)
2016. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem a Coryzalia segitett
2016. máj. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem először próbálkozz praktikákkal, hátha csökkenteni tudod az allergiád. Én innen loptam ötleteket ( [link] és pl. a légtisztító nagyon bevált, de vannak 0 forintos ötletek is. Gyógyszert max homeopátiásat szednék én is.
2016. máj. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!