Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergia ellen valami, ami...

Allergia ellen valami, ami nem a hagyományos gyógyszerek?

Figyelt kérdés
Szörnyen szenvedek az allergiától leginkabb augusztusban a parlagfű szezonban, Rengeteg féle antihisztamint, szemcseppet , orrsprayt kipróbáltam de semmi sem hatott szinte semmit. Próbáltam csak akut esetben szedni, próbáltam előtte már jó egy hónappal elkezdeni szedni és használni őket de szinte semmi hasznuk. Valaki nem tud más hatásosabb módszert ?
2016. febr. 20. 00:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dr Weixl-Várhegyi László......
2016. febr. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az egy kamu szar ember. Orbitális marhaságokat szór. Csak a pénzed dobod ki rá.


Nekem talán a Lendin vált be a legjobban, bár érdekes hogy egy ideje gyengült az allergiám nyáron. Nekem durva asztmám is van a takonyfolyás mellé. Amióta kertesházban lakunk, mintha kevésbé jönne elő. Értsd, 27 évig minden nyáron szenvedtem tőle... most idén először nem is szedtem rendszeresen a Lendint.


Remélem kinövöd, vagy feltalálunk rá valamit. Kutatásban dolgozok és vannak fejlemények....


Sajnos allergia ellen semmit sem érnek az alternatív szerek. Max placebó hatás...

2016. febr. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lehet, valakinek marhaság, amit Várhegyi képvisel, de valakinek az egészséget jelenti.

Engem már nem izgat, ki és mit nem fogad el vele kapcsolatosan. Nekem minőségi életet adott, mert informált egy parlagfű allergiára használatos gyógynövényről és teendőkről.

Évekig elég intenzíven voltak a tüneteim. Aztán szedtem az erre való gyógynövényt és már a harmadik év, hogy nagyon lecsökkentek a tüneteim, azaz 1-2 db tüsszentésem van a szezonban / nap.

Már nem tüsszögök naponta 40-et, nem szedek allergia-ellenes készítményt, tavaly már ezt a gyógynövényt sem kellett szednem, nem dörzsölöm halálra a szemem, nem kapar a torkom, nem viszket a fülem és kapok az orromon levegőt.

Nekem segített. Miért vennék el mástól is egy lehetőséget, ha már többeknél bevált valami?

Mindenki saját dolga, kipróbál-e valamit vagy sem. Az igaz, én is 100X meggondolok valamit, utánanézek valaminek, mielőtt alkalmazom.

Én kerülöm a gyógyszereket (ha lehet). Ha van más megoldás, inkább az alternatívát választom és nem a pirulákat.

2016. febr. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

.....akkor szerinted az eddig parlagfű allergiám, ami a legtöbb keresztet és %-ot (karteszt és vérvizsgálat) tett ki minden évben, többször kaptam sürgősen intravénás szert, mert fulladoztam, magammal kellett hordanom az injekciót is, évekig kellett szednem erre tablettát, a gyógynövényre és egyéb információk átgondolására hirtelen a legalacsonyabb fokozatba került, 1+ lett csak, de szerinted ez csak placebo hatás lehet...

Még az orvosaim sem gondolják ezt, pedig ők szakemberek és a mai napig nem értik, hogyan lettem hirtelen ennyire jól.

(Ja és semmit nem fizettem az infóért, tanácsadásért Várhegyinek.)

2016. febr. 20. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Lehet fura,de bevált.

Nem a szer használatára akarok biztatni senkit!

Ne mint drogra nézz rá!

Kender tea. Semmi high!

Gyenge kender süti. Vigyázni,hogy inkább levelekből készüljön a süti,mint vorágzatból,hogy a high elkerülhető legyen.

4 éve tünetmentes vagyok.

Astma allergia semmi.

2016. febr. 20. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Probalj nagy dozisban kalciumot szedni vagy inni pezsgotabletta formajaban!
2016. febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A kalcium könyen kalcifikálja a szivbillentyűt.

Tapasztalat :(

2016. febr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja kalcium nem jó hosszútávon...


Amúgy Vérhegyi dolgaira az a véléményem, hogy akkor konkrétan mondja meg milyen növényről van szó. Vigye be az intézetbe, majd mi megvizsgáljuk..' ha tényleg mműködik, és nem csak nálad működik akkor találtunk egy jó növényt.


Csakhogy ez soha nem történik meg. Mert egyszerűen nem működik. Nem felel meg a követelményeknek. Ha 10-ből csak nálad működött akkor az nem gyógyszer.


Majd ha 10-ből legalább 4-5 embernek segít, akkor elhiszem... addig bármit adhat. Ha nem működik majd ad mást. Ő csak egy rendőr volt és önkényesen felvette a Dr.t a neve elé... ti meg fizettek neki mint a rezes.


Ha másoknak akarsz segíteni, akkor vigyétek el valahová ahol megvizsgálják mi és miért hat és hogyan.

2016. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Sokkal több emberrel találkoztam, mint akár 4,5,10 akik követték az adagolást, a hozzáállást a gyógynövénnyel, allergiával kapcsolatosan.

Nekem meg elég, hogy már nem kell semmit szednem. Az orvostól is elköszöntem.

Ezt a gyógynövényt már sok helyen láttam, bioboltokban, gyógynövényboltokban, pl. az Örsön lévő rendelőintézet bejáratánál belül lévő lévő kiskereskedelmi egységben, Árkádban, Herbaházban stb. Pár éve már a piacon van.

Pl. életmód napokon is lehet Várhegyivel beszélni, ingyenesen ad tanácsot, de régen minden héten egy napot ingyenesen segített a hozzá fordulóknak (lehet most is, de már egy ideje nem tudom hol tevékenykedik.)

Csak azért nem írom le a gyógynövény nevét, mert nem elég csak alkalmazni, hanem érdemes előtte elolvasni róla mindent.

Engem már nem foglalkoztat, milyen munkássága volt / van Várhegyinek. Engem nem foglalkoztatnak, ki és miért akarja támadni. Majdnem teljesen vagy teljesen rendben vagyunk és ez a fontos.

Az ellenzőknek pedig dolguk a szkeptikusság. Ha valakik ilyenek , ez az ő életük és ennyi.

2016. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Allergia szezon előtt legalább 3 hónappal fokozatosan növekvő adagban elkezdeni szedni a pollen tablettát.Szezonban mindenképpen mehet mellé a ginkgó, stabilizált aloe vera ital, az immunrendszer erősítésére, a bélflóra helyreállításával a probiotikum.Persze célszerű minőségieket választani és akár már a szezon előtt érdemes a többit is elkezdeni.Ezek segíthetnek, sok jó tapasztalat van velük. Jobbulást.
2016. febr. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!