Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mikortól kell komolyan venni...

Mikortól kell komolyan venni az allergiát?

Figyelt kérdés
Lehet picit buta kérdés lesz de mi az a határ az étel allergia esetén amikor meg kell állni. Hogy mire is gondolok: 90%os szója fehérjét iszok reggel és este 30-30grammot. Egyik reggel észrevettem hogy tele van a kezem piros pöttyökkel valószínűleg allergiás reakció volt. Reggelire egy adag fehérjét ittam holland kakaó porral és egy nagy adag zabpehellyel. Mivel nem szeretném kikesziteni a szervezetem elkezdtem megvizsgalni egyesével, hogy ezek közül melyik okozhatta az allergiát. A zabpehely egyértelműen nem. A Holland kakaót még nem próbáltam de a szója mutatott minimális jeleket. Egész halványan de megjelentek a bizonyos pöttyök. Egyáltalán nem olyan volt mint azon a napon reggel, de azért volt. A hasam nem megy tőle, és más panaszom sincs ezen kívül. A pöttyök amúgy kb 5 perc alatt lettek halványan láthatóak és 20 perc múlva már el is tűntek. Érdemes az ilyen mértékű allergiát komolyan venni? Ezen kívül laktóz érzékeny vagyok de ott is 1 bögre tejtol még nincs problémám kettőnél már igen.
2016. máj. 10. 21:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Érdemes komolyan venni, bármikor lehetsz rosszabbul tőle.
2016. máj. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!