Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Hogyan küzdjem le az allergiát...

Hogyan küzdjem le az allergiát házilag?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta szenvedek tőle, igaz elég gyakori ez a betegség, de nekem igen erős, az orrom is gyakran vérzik főleg nyáron és évről-évre egyre több mindenre allergiás vagyok, eleinte: por, macska, feketeüröm, darázs mostanra már a kutyára, parlagfűre stb. Emiatt az asztmám is erősödött.

13 éves korom óta xyzal allergia gyógyszert szedek de már nem igen használ, orrspray-t is kiprobáltam az se használt.

Már nem szeretnék gyógyszerekkel mérgezni magam inkább valami házilag bevállt módszert szeretnék kipróbálni.

Azok javaslatát kérném akik hasonló helyzetben votlak, vagy esetleg van valami házi praktika a tarsolyukban.

A válaszokat is előre köszönöm.



2015. szept. 23. 20:11
 1/5 A kérdező kommentje:
UI: 19/L
2015. szept. 23. 20:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Allergiás asztmára fiam sópipát használ, naponta negyed óra pipázás, és amikor előszőr kijött neki, akkor Candida diétát tartott pár hónapig, neki elmúlt az asztma ettől, megnézte az orvos és nem kellett már a befújás.

A diéta elég szigorú volt, de megérte neki.

Sópipát évek óta használja, nem kell már a szteroid.

2015. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, és hol lehet beszerezni ilyen sópipát? Mennyi "adag"ra elegendő? Mi az a candida diéta?
2015. szept. 24. 12:45
 4/5 anonim válasza:
Próbáld ki a diófalevél teát, nekem működött. Minden nap 1 pohárral ittam, közel egy évig és segített. Igaz még a mai napig néha-néha előjönnek tünetek a szezonban, de 1-2 tüsszentés és abba is marad. Amiket anno a doki felírt semmit se használtak, még szerintem rontottak is a dolgon. Gyógynövényes boltokba tuti kapsz diófalevelet, otthon leforrázod és ihatod is, bár nem éppen mondanám finomnak. Szerintem egy próbát megér és olcsóbb mint a felírt gyógyszerek
2015. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Házilag nem fog menni. Jelentkezz be allergológiára.
2017. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!