Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Pollenallergiások nem erősebbe...

Pollenallergiások nem erősebbek most a tüneteitek mint más években ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már régóta küszködök allergiával. Így nyár elején egy enyhe rövid időszakom van, aztán ősszel a keményebb parlagfű. Ilyenkor gyógyszert sem szedtem eddig soha, most meg a gyógyszer ellenére is kivagyok és még orrcsepp is kell naponta 2x amit még szeptemberben is csak egy egy napon kell használnom. Más is érzi, hogy valami most más?

2016. máj. 23. 17:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly volt ilyen, de mondjuk most is már kezd előjönni.

Mondjuk lehet attól,hogy több parlagfű virágzik, és az allergia is erősebb.

Tavaly volt nekem az, hogy egész nap fújnom kellett az orromba, mert egyszerűen nem akart kidugulni.

De még az is lehet szerintem az oka,hogy a határhoz közel laktok,mert ott van bőven.

Te amúgy milyen gyógyszert szedsz?

2016. máj. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az Ewofex-et szedem, az Allegra olcsóbb változata. Szerintem nagyon jó, most valamiért nem tünetmentesít, pedig képes rá, tudom tapasztalatból.
2016. máj. 23. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez van, tavaly szinte alig kellett gyógyszert szednem, most pedig gyógyszer mellett is rossz. Amikor kiváltottam a gyógyszerem, mondta a patikus, hogy sokan panaszkodnak most erre, biztos, hogy van valami oka.
2016. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ha mások is panaszkodnak hasonló jelenségre nem bennem van a hiba. Nem marad más mint tűrni a sorsunkat.
2016. máj. 23. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Tavaly simán elvoltam a l.ordestinnel... idén hiába szedem, tüsszögök, kapar a torkom, viszket a szemem, folyik az orrom egyfolytában. éppen azon gondolkodom, hogy holnap elugrom a tüdőgondozóba, hátha adnak valami mást.
2016. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valamiért most szennyezettebb lehet akkor a levegő, én a sok esőre gyanakszom. Ma találkoztam valakivel és szóba jött, azt mondta ő 7 éve fuvaroz ugyanazon az útvonalon, most idén először érez minden nap egy adott erdősebb szakaszon áthaladva tüneteket.
2016. máj. 24. 18:37
 7/11 anonim válasza:

Nekem az allergia tünetei mindig csak nagyon gyengén jelentkeztek viszont most kb 4 napja nagyon megkeseríti ez az egész az életem, valami biztosan másabb most

Valakinek esetleg van valami gyógyszer ami bevált, segített?

2016. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én az Allegrát szedtem mindig, most az olcsóbb de ua. a hatóanyagú Ewofexet szedem, ezzel próbálom túlélni, enélkül meghalnék most. Orrcseppet is kell használnom, a lila Afrin-t veszem.


Nagyon remélem, hogy a parlagfű szezon nem lesz ilyen rendhagyóan erősebb, mert akkor az kinyír:(

2016. máj. 25. 21:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is erősebbek a tüneteim, már a 2. doboz gyógyszert szedem, és még mindig elviselhetetlen. Folyton dugul az orrom, meg folyik. Már nagyon várom hogy vége legyen ennek az egésznek.
2016. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nekem az új prevalin orrspray ami a nyálkahártyát kellene bevonja nem vált be. Irritál és tele is lesz tőle az orrom, fújni kell rögtön vagy elkezd tüsszögtetni.
2016. máj. 27. 06:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!