Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tapasztalt már közületek...

Arti001 kérdése:

Tapasztalt már közületek bárki magán vagy ismerősén fa füst hatására keletkező allergiás arc bőr reakciót? . Ha bárki bármit tud erről a nagyon ritka allergiáról akkor kérem ossza meg velem.

Figyelt kérdés
Nekem csak az arcomon jelennek meg az allergiás reakciók 1-2 óra elteltével már lángvörös lesz a bőröm és nagyon ég. Másnapra csupa sárga 2-3 mm-es hólyagocska lepi el az arcom és a nyakam. Csak az arcomon jelentkezik, de azt kb 50%-ban beborítja. Kb 3-4 nap múlva múlik el és addig nagyon érzékeny és feszül is az arcbőröm. Nálam disznóvágások után jön elő minden alkalommal, pedig már nem eszem semmit ami akkor készül és nem is érintkezik az arcom semmivel. Egyedül az üstből kijövő füsttel érintkezek, pedig már a a tűzre sem merek rakni és mégis ugyanolyan heves bőr allergiám lesz nap végére és másnapra. Tábortűznél még nem teszteltem magam.
2016. jún. 7. 11:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kiszárítja az eleve száraz bőröd és ettől van. Hidratáló krémet próbáld ki.
2016. jún. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!