Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Revolte vagy Solub e-cigi...

Bariii kérdése:

Revolte vagy Solub e-cigi aroma a jobb minőségű?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Neki akarok állni itthon keverni, de nemtudom, hogy melyik a jobb minőségű. Solub aroma csomagban csak 5-600 ft/10ml ami tök jó.

2016. máj. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy nehéz kérdés.

Revolute high end-ekből az umami nagyon egyedi, és sokmindenki imádja.

A sima revolute-ről viszont elég vegyesek a vélemények. Kinek mi jön be. Ugyan ez igaz a solub-okra is. Kifogtam már iszonyat rosszat is, de van pár ami nálam alap mindennapi szíváshoz.

Szóval mindkét gyártónak megvannak a jó aromái, és a rosszak is.

Szvsz. egyik se jobb a másiknál.

Pl. a solub eper nekem bejön, de a revolute nem. Stb.

2016. máj. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Akkor szerintem marad a solub csomagos kiszerelésben. esetleg veszek hozzá 1-2 revolte-ot. De még nem most fogok rendelni, így mások véleményeit is szívesen fogadom! :)
2016. máj. 25. 20:24
 3/4 anonim válasza:
Szia! :) Tudom régebbi már a kérdés,de rendeltél végül Solub aromákat? Milyen? Melyik aroma tetszik neked? :)
2018. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Vegulis teljesmertekben az elso vszolovalertek egyet, ha mostkezded teis igy fogsz kesobb.
2018. márc. 31. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!