Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gyogyszerallergia?

Manó1235 kérdése:

Gyogyszerallergia?

Figyelt kérdés
Antibiotikumot szedtem vasárnap óta és ma hatalmas vörös foltok jöttek ki rajtam. Ég viszket a házi orvosom csak holnap délután rendel addig lesz valami bajom? :( 22/L
2016. jún. 8. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nehézlégzés, verejtékezés, magas pulzus, gégevizenyő nem jelentkezett?
2016. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem lázcsillapítóra volt anno bárányhimlő mellett baromi nagy csalánkiütések. Ibuprofenre vagyok allergiás, valószínűleg tied is gyógyszerallergia. Kálciumot vegyél be, nekem nem lett bajom, de mi elmentünk az ügyeletre akkor amikor kijött, de én gyerek voltam. Mondjuk vigyázni kell az ilyen allergiás reakciókkal, ha kiterjed a légutakra is, az komoly probléma.
2016. jún. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mast nem észleltem eddig
2016. jún. 9. 01:08
 4/8 gnoomage ***** válasza:
Nálam is ez volt, nekem infúziót kellett adniuk, nehogy a légcsövemre rámenjen. Ajánlom te is menj gyorsan valami kálciumos injekcióért, mert ha rámegy a kiütés valami fontosra nem lesz kellemes.
2016. jún. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elmentünk az ugyeletre ugy 4 körül az orvos még nekem állt hogy minek mefyek én oda ilyen problémával fulladozt nem kaptam levegőt? Nem? Hat akkor mwg majd a hazi orvos elintez..... aztan csak kaptam valami injekciot de mikor tűnnek el a foltok?
2016. jún. 9. 07:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy hétig minimum megvoltak utána, de lehet tovább. Aztán meg a legkisebb szellőre előjöttek. De ugye a bárányhimlő eléggé megviselt, egy hónapig voltam otthon miatta. Reméljük neked hamarabb elmúlik:)
2016. jún. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 gnoomage ***** válasza:

6# De ez nem bárány himlő.


Nekem 2 órába telt mire elmúltak, infúziónál már az infúzió végén eltűnt az összes.

2016. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) úgy tűnik nem lesz több folt :) 6-os a báráynhimlő kis csapés szerű pötty ezek meg hatalmas foltok kvázi beterítette a hátamat :D nem ugyan az a kettő :D
2016. jún. 9. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!