Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás illetve ételallergiá...

Viktor1987 kérdése:

Allergiás illetve ételallergiás is vagyok. Most tünetmentes voltam eddig de írom lejjebb a dolgokat mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012-ben nyáron kaptam állítólag egy atópiás dermatitist.Két hetet bent feküdtem kórházba és nehezen múlt el a betegség persze mondták,hogy lehet ciszta van a számba azért amit szerencsére nem találtak.mi után járkáltam vissza 3 hetet a szövet tan eredményért és még mindig nem tudták megmondani mi van nem mentem tovább egy másik általam elfelejtett vizsgálat(sdr) tulajdonképpen a nemi szervemről vettek kenetet. Megállapították,hogy valami kókuszom volt. Szerintem félre nyúltak és ez nem az volt ráadásul azt mondták,hogy nemi úton kaptam el amit nem tudok elképzelni mert egy jó ideje nem volt nemi kapcsolatom.Strandon nem tudom lehet-e elkapni ilyeneket az lehetséges lenne. Most észrevettem,hogy a bal könyökömön megint van ilyen sok pattanás illetve kiütés olyan ami azon a nyáron volt amikor a dermatitiszt kaptam. Ez külön betegség amit lehet valahogy kezelni vagy valaminek az elő jele?
2016. jún. 23. 20:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!