Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Kinek mi vált be allergiára?...

Kinek mi vált be allergiára? Elsősorban poratkára de minden más allergiára mi az ami jó és tényleg használ?

Figyelt kérdés
2016. júl. 21. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tej- és tejtermék megvonást egy időre és esténként sópipázz negyed órát, antiallergén ágyneműd legyen és gyakran kell mosni, vizes porszívózás naponta, minél kevesebb allergén anyag a lakásban.
2016. júl. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
"minél kevesebb allergén anyag a lakásban" - különös tekintettel a vegyszerekre. Takarításnál tiszta vizes, mosószódás megoldás, mosásnál mosószódás, mosódiós, fürdés, hajmosás, fogmosás natúr cuccokkal (drágább, igen, vagy megcsinálod magadnak), az ételekről meg nem is beszélve: minél kevesebb élelmiszeripari késztermék, főleg kizárva a teljesen szintetikus, természetidegen dolgokat: margarin, kóla és egyéb "üdítők", energiaital, stb. És minél több időt tölteni a természetben. Érdekes, hogy a legtöbb allergiásnak, ha kimegy a természetbe, ahol MINDEN van, amire csak allergiásnak lehet lenni, semmi baja. Visszamegy a városba, és ömlik a taknya a pollentől, pedig kint, erdőn-mezőn százezerszeres koncentrációban kapta...
2016. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 tomika36 ***** válasza:
Szőnyeg helyett paketta, sok takarítás, ne legyen por.
2016. júl. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Magyarországon semmi, amikor erős stádiumban volt a vadkender allergiám. Gyógyszerek egy rövid ideig elnyomták a tüneteket, utána meg mint egy felduzzasztott folyó sokkal erősebben kitört.Gyenge stádiumban légzés és vérkeringés fokozás segített : futás,teljes jógi légzés, fejen állás.

Két éve észak Nénetországban élek egy tiszta levegőjű erdős helyen, ahol minden másnap esik az eső, és azóta mintha elvágták volna. semmi tünetem sincs.

2016. júl. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősnek volt állatszőr alergiája. Elment egy kinezológiai kezelésre, 1 alkalom, azóta nincs baja.


Pollen alergiára meg virágporral rá lehet készülni, a virágzás előtt 1 hónapig napi egy kiskanállal enni.

2016. júl. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2016. júl. 25. 21:20
 7/15 drjoenh válasza:

Nekem is poratka allergiam van, viszont felírt gyogyszerem van. Egyebkent azt mondtak, hogy a takaritast keruljuk, az agynemut havonta cserelni, illetve-ha van-a plussallatokat 2 havonta min.40 fokon kimosni es ket napra betenni a fagyasztoba. Nekem semmien "termeszetes" kura nem segitett. Szobanovenyt a haloszobaban keruljuk.


Remelem tudtam segiteni:)

2016. júl. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 drjoenh válasza:
Es meg annyi, hogy mindent le kell cserelni szintetikusra.
2016. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát növény nekünk sincs. Plüss alig viszont a kimosott ruhákból annyi por jön mint a fene és mikor megszagoltam öblítő illata volt tehát az sem normális hogy a ruhák így porolnak. A takarók azok olyanok hogy nem mennek bele az atkák a párna az egyik is biztosan az. És mit szedsz rá?
2016. júl. 26. 18:37
 10/15 drjoenh válasza:
Megmondom oszinten nem tudom a nevet pontosan, ugyanis most nincsenek eros tuneteim. Adtak orrcseppet,szemcseppet es tablettat is. De azt mondtak, hogy az Allergodil is nagyon jo.(veny nelkul kaphato)
2016. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!