Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Segitenetek? Mi lehet ez? Igy...

Segitenetek? Mi lehet ez? Igy kelltem fel a reggel

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem mert nekem az a tipikus semmi sincs az arcomon borom van es nem tudom mitol johetett ez ki amugy megvan ha esetleg ettol de nem volt meg soha erre peldajobb oldalamon van a balon mar kevesbe fajni nem faj enyhen eg es a szivas az hogy vasarnap elutazom egy taborba
2016. aug. 5. 06:18
 1/6 A kérdező kommentje:
2016. aug. 5. 06:22
 2/6 A kérdező kommentje:
2016. aug. 5. 06:25
 3/6 anonim ***** válasza:

Allergiára tippelnék. Melyik oldaladon alszol? Lehet, hogy a mosószer, az öblítő, esetleg az váltotta ki, hogy nagyon megizzadtál és kipattogott tőle a bőröd.

Vasárnapig helyrejöhet, ha használsz valami bőrnyugtatót, egy kis kamillás borogatás is segíthet, és cseréld le a párnahuzatot.

Ha ettél tegnap olyan ételt, ami erősen allergén (esetleg mosatlan gyümölcsöt), az is okozhatta. Néha csak később derül ki az ételallergia, akár 30 éves kor fölött.

2016. aug. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gluten es csokiallergiam van tegnap pont ettem tomeny csokis fagyit ami nem is esett jol meg ettem kiflit is mert uzon voltam mast nem erkeztem venni es igen jobb oldalt aludtam rohadt meleg volt...biztos valami a ezek kozul..koszonom!Segitek magamon valahogy.
2016. aug. 5. 06:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen allergia szerintem is.
2016. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Viktor1987 válasza:
Szerintem is étel allergia ott szokott előfordulni bőr pir. Nekem is az van rengeteg dologra allergiás vagyok leginkább,zöldség és gyümölcs amibe pollenek találhatók,pl a dinnye az csalán féle. Attól,hogy eszel valamit amire allergiás vagy nem feltétlen jön ki rajtad mindig. ez még a jobbik eset lehet még erős viszketés légszomj fulladás is sőt nekem volt már hasmenésem is tőle.
2016. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!