Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap együtt voltunk a...

Nyuszi-21 kérdése:

Vasárnap együtt voltunk a párommal (termékeny időszakom van). Ma reggel arra kelltem, hogy ilyen fizes szintelen szagtalan folyásom van. (Nem szokott ilyen lenni) Mi az oka ennek? Esetleg a beágyazódás jele?

Figyelt kérdés

2015. aug. 7. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a folyás még a temékeny időszakban szokott lenni tudtommmal. Az ovu után elvileg szárazság jön. Méred a hőd vagy ovutesztelsz?
2015. aug. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem sajnos egyiket sem! Csak furcsa! Nem szokott ilyen lenni
2015. aug. 7. 22:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem meg most volt elõször ovud. De nyilván nem lehet tudni, mert az csak egy dolog h figyelsz a testedre, vagy naptárral kiszámolod h mikor kell legyen peteérésed, de ez közel sem biztos h így van.Pl nekem 30 napos ciklusaim vannak, mindig volt nyák ami jelezte az ovut, meg egyéb tünetek, aztán mikor ovuteszteltem meglepõdtem, h kb két nappal késõbb van és rövidebb a luteális fázisom.
2015. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!