Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejallergia? Vagy valami más?

Tejallergia? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

2 eve kezdodott,akkor meg nem tudtuk mi ez,folyamatos hanyas ,hasmenes,es ezaltal fogyas.Haziorvos allergiara gyanakodott,gasztroenterologiara kuldtek,de verbol-alkarbol nem talaltak semmit.Viszont az allergiara hajlam a verben a koros ertek 3x-a volt.Tesztelgettuk,es a tej volt a hunyo,de akkoriban a tojast se birtam megemeszteni.Dietat tartottam,es 1,5 ev mulva megszunt.A dokik azt mondtak ez nem tejallergia,hanem vmilyen tartos gyomorgyulladas..

Viszont most megint jonnek elo a tunetek,de megvonas utan el is multak,szerencsere.

Ez szerintetek allergia?

Vagy vmilyen mas betegseg?

Es nem tudom mi koze van hozza,de mikor megjavultam felevig nem volt menstruaciom,most hogy visszajott ez az allergiaszeruseg havi 3-4-x is megjön egy honapba(mult heten 3 nap szunettel ujra)

Elore is koszonom a segitseget!



2016. aug. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem laktózérzékeny vagy. Erre van többféle gyógyszer, amit bármilyen tejes étel előtt be kell venni. Nekem az orvos írta fel, gyógyszertárba megvettük, 2évig használtam aztán az éven már nem és nincs semmmi bajom.
2016. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet ételintolerancia is. Ezt nem mutatja ki az allergia teszt. Lehet kapni otthon elvégezhető ételintolerancia tesztet. Valami Fooddetective a neve. Nem olcsó (kb.20e Ft) de hasznos lehet. Viszont csak akkor használható ha ettél tejet az elmúlt hetekben. Ha már hónapok óta nem ettél, annyira lecsökken a specifikus immunsejtek száma, hogy már nem mutatja ki a teszt az ételintoleranciát. A tej és tojás intolerancia gyakran párban jelentkezik, de általában a tej az erősebb.
2016. aug. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orvossal vizsgaltasd ki. Nem szeretek orvosi tanacsokat adni, de a mensi valszeg nem all ezzel osszefuggesben, azt kulon vizsgaltasd ki...
2017. jan. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!