Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Már vagy két hete minden...

Kolos99 kérdése:

Már vagy két hete minden éjjel megcsíp valami az ágyamban éjjel. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

-Nem szúnyog vagy pók

-Trikómon át is megcsípett

-Paplan alatt is megcsípett

-Utána olvastam és sem az emberbolhára sem a poloskára nem illenek a tünetek

MI LEHET EZ?



2016. aug. 18. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem írd ki a kérdésed a bogarak kategóriába is, ott vannak guruk, olyan emberek akiknek szakterülete a bogarászás, ők biztosat fognak tudni mondani neked .
2016. aug. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 paraszt007 válasza:
a párod, vele beszéld meg, hogy ne csipkedjen
2016. aug. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, azt írtad, nem poloska, de a leírás alapján ágyi poloska lehet. Nézz meg néhány ágyi poloska csípés fotót a neten, illetve érdemes az ágy fedett részeit megnézni, nincs-e ott poloskaürülék.
2016. aug. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt 1 hónapja. Folyton csipkedett valami este. Nem bolha, szunyog,hangya, pok. Iszonyatosan viszketett és ronda csípés is lett a helyén. Gazdaboltban vettem 2 flakom Biokillt, azzsl átfújtam az egész ágyam, ágyneműtartót, keretet, falat mellette, lamináltpadló szegőlécét,matracot, takarómat stb. Megvártam amíg megszárad. Azóta nem csipked semmi. Úgyhogy lehet nálam is ágyi polosks volt
2016. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. aug. 18. 23:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon viszket a csípés helye és a kiütés sokára múlik el, akkor poloska, ha gyorsan elmúlik, akkor mégiscsak lehet szúnyog, mostanában elég sok van és minket is éjjel csípnek, de ha bekenem a csípés helyét Fenistillel, akkor pár órán belül eltűnik a dudor és elmúlik a viszketés, míg poloskánál tovább viszket és 1 hétig is megmarad a helye.
2016. aug. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyjából 1-2 napig viszket de tovább nem
2016. aug. 19. 09:20
 8/9 anonim válasza:
Egyszer velem is volt hasonló. Minden reggel arra ébredtem hogy van rajtam 1-2 "szúnyogcsípés". Aztán kiderült hogy csalánkiütés.
2016. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100 lábú :D főleg ha régi parketta van.Szeretik a szűk,nyírkos helyeket :D
2016. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!