Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mosópor allergiára gyanakszom,...

Mosópor allergiára gyanakszom, miért nem múlik el a kiütés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Új mosóport vettem és hétfőn felvettem olyan ruhát amit már azzal mostam és kb egyből viszketni kezdett mindenem, estére kiütéses lettem de akkor még nem jöttem rá hogy a mosóportól lehet és másnap is oylan ruhában voltam. Mindenhol vörös viszkető kiütéseim vannak, tömve velük a testem. Azóta mindent átmostam azzal a mosóporral ami eddig is bevált de nem enyhül a viszketés. Kaptam a gyógyszertárban rá antihisztaminos gyógyszert és calcium pezsgőtablettát tegnap, de nem érzem, hogy jobb lenne tőlük. Csak úgy tudok aludni, ha vizes borogatást teszek mindenhová, szerintem jól begyulladt az összes.

Ma 4 körül tudok orvoshoz menni, csak érdekelne hogy esetleg volt e valakinek ilyen és mikor múlt el? Köszönöm


2016. szept. 2. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Csalánkiütés gondolom ?

1-2 napig szokott tartani.

2016. szept. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem úgy néz ki, mintha el akarna múlni :(
2016. szept. 2. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglehet, nem is a mosóportól van.
2016. szept. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmi mást nem cseréltem le és pont akkor kezdődött mikor felvettem azt a ruhát amit az új mosóporral mostam ki..
2016. szept. 2. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!