Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Viszkető pöttyök karon,1-2 a...

Viszkető pöttyök karon,1-2 a háton?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vasárnap reggelre piros pöttyök jelentek meg az alkaromon (2), a jobb felkaromon (2) és mindkét kezemen 1-1 ujjamon (1). Máshol nem találtam.

Ezek viszketnek, de nem folyamatosan. Az egyiket "kinyomtam", kíváncsi voltam, hogy "mi van benne". Színtelen folyadék, mint a szúnyogcsípésnél.

Tegnap ittam 2 Calcium-sadoz pezsgőtablettát, de nem veszem észre, hogy hatott volna.

Párom nem tapasztalt magán semmit.

Ma a biztonság kedvéért elnézek dokihoz, de valakinek van valami ötlete, illetve tapasztalata, hogy mi lehet?

(Ettem újfajta ételt, párom új parfümöt kezdett el használni, ágynemű mosás is volt)


2016. szept. 12. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ki tudja, lehet valamire érzékenység, de rovarcsípés is, pl ágyipoloska.
2016. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Voltál már bárányhimlős? mert ha nem akkor lehet hogy az is lehet.
2016. szept. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Love Animal válasza:
Lehet hogy ha gennyes gyulladt akkor valami megcsípett esetleg felsértette a bőröd a fehérvérsejtjeid védekeztek ennek a végterméke a gennyes vízszerű valami. Kend be betadinnal fertőtlenítsd le és hagyd utána be fog gyógyulni
2016. okt. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!