Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Valamiféle allergia tünet az,...

Valamiféle allergia tünet az, hogy ha az alma és a nektarin evéstől feldagad kicsit az alsó ajkam?

Figyelt kérdés
Eddig csak ettől a két gyümölcstől jött elő ez a tünet.
2016. okt. 9. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, fiamnak az őszibaracktól lett kiütés mindig a szája körül és viszketett a torka.
2016. okt. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kerüld ezeket a gyümölcsöket, illetve próbáld ki, hogy hámlzott almánál is előjön-e, mert ha a héja vegyszeres, akkor attól is lehet.
2016. okt. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ez keresztallergia, lehet hogy allergiás vagy a nyírfára és amiatt az almára és a nektarinra is. Nem igazán tudsz mást csinálni, mint kerülni ezt a két gyümölcsöt.
2016. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, hogy tavasszal, amikor még nem volt saját almánk, akkor amit a boltban vettem és megettem, másnapra mindig tele lett kiütéssel a hasam és a derekam...ha nem ettem, elmúltak a kiütések, majd 1 álmától ismét... Na, akkor abbahagytam az almaevést egy időre...Most ősszel, hogy már terem saját almánk, ezt eszem (teljesen bio, nincs permetezve), ettől semmi bajom, bármennyit megehetek belőle. Úgyhogy ebből arra következtetek, hogy a permetszer (ami a bolti almán van) okozhatta nálam a kiütéseket...
2016. okt. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!