Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tejallergiások milyen kenyeret...

Tejallergiások milyen kenyeret ehetnek?

Figyelt kérdés

Melyik áruház melyik kenyerei tejmentesek? Sajnos az összetevők sok kenyéren nem szerepelnek.

Ami vizes zsemlének van kiírva az tényleg tejmentes?


2016. okt. 16. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én ebben nem tudok segíteni Neked, mert engem is ugyanezek a dolgok foglalkoztatnak most. Ezért is írtam a kérdésedhez, hátha valaki tud nekünk segíteni. Én már végigböngésztem a nagyáruházakban található összes pékárut, mindegyikben van tej, tejpor, vagy tejsavópor. Már arra gondoltam, hogy itthon kéne kenyeret sütni, abban legalább tutira csak az van, amit én belerakok!
2016. okt. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sima félbarnát eszek, és még idáig nem bántott. Bár ez még eszembe sem jutott, hogy a kenyérbe tej van...viszont egy szem "Győri kekszet", vagy egy szem nápolyit már érzek.
2016. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a helyi pékségben sütnek tönkölybúza kenyeret (vidéki vagyok), azon nincs feltüntetve semmi tejes dolog, nincs us vele problémám. Viszont a szupermarketekben ezek az előre csomagolt kenyerek mind tartalmaznak valamit :( A kekszeket sajnos én us megérzem, de azokon fel is van tüntetve, hogy tartalmaznak ilyet. Még a sima háztartási keksz is! :(
2016. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

A kenyérben nincs tej. Liszt, só, cukor, élesztő, víz, étolaj.Ha ne adj isten az élesztőt tejjel oldják fel akkor is megsütik úgyhogy nem lehet bajod tőle.

Ha bajod van tőle akkor valami másra is allergiás vagy.

2016. okt. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyaruhazak + peksegek honlapjan fenn vannak az adatok. Nem fognak merni vele jatszani, mert ez embereletbe is kerulhet.
2017. jan. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!