Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mit ehet egy liszt érzékeny?...

Mit ehet egy liszt érzékeny? Ehet valamilyen kenyeret?

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöket.
2013. okt. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eszek gyümölcsöt, de azon nem lehet élni, csak van valami kenyér, vagy vala,ilyen liszt amit lehet használni.
2013. okt. 26. 13:42
 3/9 anonim ***** válasza:
2013. okt. 26. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi, ez hasznos! :)
2013. okt. 26. 13:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Szinte már a nagyobb boltokban lehet kapni glutenmentes tesztakat csak rohadt drága :D
2013. okt. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az elhiszem hogy drága. Margarint se ehetek, vajat, de az drágább. Ha ez lehet enni akkor az eszem.
2013. okt. 26. 14:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Margarint miért nem ehetsz? Nekem van lisztérzékeny ismerősöm, és azt mondta csak, hogy ne morzsázzuk össze a margarint, egyébként nincs vele gond. Vagy ez nálad másik, további betegség következménye?


Az pedig való igaz, hogy a lisztérzékenyeknek készített élelmiszerek jóval drágábbak.

2013. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezeket mutatta ki a teszt, tartósitószerekre vagyok allergiás. adalékanyagokra.

Glutén, csoki, senf, majonéz, kechup, ezt mind nem lehet ennem zacskós levesek meg ilyenek. Hábar én eddig is egészségesen éltem, csak hát régebben ettem, és biztos bennem van.

2013. okt. 26. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
A rizsben, kukoricában nincs glutén. Sok lisztérzékeny otthon süti magának a kenyeret.
2013. okt. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!