Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Szunyogcsipes szeruseg az...

Szunyogcsipes szeruseg az arcomon, mi lehet?

Figyelt kérdés
100 szazalekban biztos vagyok benne, hogy nem csipes, mert semmi "lyuk"(nem tudom hogy mondjam)... hirtelen, (latszolag) minden ok nelkul bukkan fel a szemem alatt/arccsontomon es viszket. Nem hasznalok alapozot, ugyhogy az se lehet... Szerintetek mi ez?
2016. okt. 28. 22:27
 1/2 anonim válasza:
Ételallergiára gondolnék.Én lisztérzékeny vagyok 12 éve,nálam is voltak piros viszkető foltok.Még a tej allergia csinál ilyen tünetet.Figyeld miket eszel,így kitudod szűrni mi okozza.Gyógyszertárban tudsz venni lisztérzékenységre tesztet megbízható.
2016. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) a lisztallergia már nekem is megfordult a fejemben, azt hiszem tényleg le fogom tesztelni!
2016. nov. 6. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!