Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudnatok ajanlani olyan etel...

Tudnatok ajanlani olyan etel allergia tesztet, ami viszonylag olcso es nem kell heteket varni az eredmenyre?

Figyelt kérdés

2016. okt. 30. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok ilyent ajánlani.
2016. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen kb nincs is. Lehet venni gluténre tesztet de szerintem semmi másra.
2016. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Tedd rendbe magad lelkileg, erősítsd meg az immunrendszered és nem fog érdekelni semmilyen allergia teszt.

Merthogy nem leszel allergiás. :)

2016. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: mutass valakit aki 100% rendbe tette a lelkét. Max Buddha meg Jézus. A többi lesz allergiás is többek között. Meg ha csak "nagyjából rendbe teszed" az is eltarthat évtizedekig kemény önismereti munkával. És addig?

Mellesleg honnan vetted ezt az összefüggést hogy rendbe tett lélek = allergiamentesség? A rendbe tett lélek feltétel elég szubjektív, ráadásul élhetsz abban az illúzióban hogy rendben a lelked amikor valójában a közelében nem vagy.

2016. nov. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket dumálni a legkönnyebb, tedd rendbe magad, és nem leszel beteg. Megint az egyén van felessé téve.

Beteg a világ, meg van mérgezve minden, levegő, víz, élelmiszerek, erre válasz a sok allergiás, mert a szervezet már ennyit nem bír legyűrni!

2016. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Grgo válasza:
59%
Food detective - étel intolerancia teszt, én ezt használtam is. Ajánlom.
2016. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!