Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Nyáron a strandon a viztôl...

Nyáron a strandon a viztôl ojan foltok jelntek meg mint az égés a kislányom nyakán hóna alat mitôlvan ez? Jód érzékenység? És hogy lehet kezelni?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Jod??? Talan klor, nem?


Amugy siman lehet allergia, kezelni nemigen, inkabb elkerulni lehet.

2016. nov. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jód érzékenység ha ki jön mien krémmel lehet kezelni?
2016. dec. 5. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:

Olvasni is tudsz, vagy csak irni? Nekem nem ugy tunik...


Vidd a gyereket orvoshoz, mielott valami sulyosabb baja lesz mert te 'jod-allergianak' nezel valamit, ami nem az.

2016. dec. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy bör gyögyász tudsz ajálan akitöl tudok tanácsot kérni? Elôr köszônöm. Mert az a házi orvos egyszetü csalán kiütést sem tud megálapitani.Ja elvittem a nagyobbik lányomat boka fájdalommal aszmonta hogy semi baja csak panaszkodot 3hónapig jártunk a nyakára és ùgy adot beutalót és kiderült hogy mid két bokája megvan sülyedve kaptunk talp betétet.
2016. dec. 7. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Tenyleg, tok jo a haziorvosom itt Frankfurt mellett. Vagy az neked messze van...?
2016. dec. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom holvan szabolcsi vagyok Nyiregyhaza van közel hozzám vagy Nagykálló.
2016. dec. 7. 10:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Frankfurt nem is Magyarországhoz tartozik igaz?
2016. dec. 7. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:

'Frankfurt nem is Magyarországhoz tartozik igaz?'


Jezusom... Uram add hogy ez csak egy kamukerdes legyen, kulonben nem hiszem el hogy ilyen letezik. Nyugtass meg, hogy nem vagy nagykoru, konyorgom...


Azt hiszem az orvos probalta neked elmagyarazni mi a helyzet vagy mi mitol van es mit kell vele csinalni, csak hiaba. Vedono mikor jart nalatok utoljara?

2016. dec. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi csak tudni akartam hogy holvan a falud amit mondtál! Felejsdel köszi a segitséget.
2016. dec. 8. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!