Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Lehet hogy tejérzékeny vagyok?

Lehet hogy tejérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés

Múltkor este, olyan 8 napja este körül ittam jegeskávét majd az azt megelőző délután shaket. Ennek az lett az eredménye hogy amikor hazajöttem nagyjából az este folyamán 4x voltam üríteni (normális állaga volt) és nagyokat szellentettem. Másnap is még fájt nagyon a hasam és szinten elég sokat voltam WC-n. Nagyon rossz éjszakám volt egész este csak forgolódtam.


Ma reggel megittam egy tejeskávét és miután elfogyasztottam 1-1,5 óra alatt kb 2x voltam üríteni.

Egész nap morgott a hasam, hányingerem volt. Most szintén nem tudok aludni, forgolódok és nagyon fáj a hasam.


A kérdésem a következő: Lehetséges hogy tejérzékeny vagyok?


A fülemen 6 éve van ekcéma.



2016. aug. 23. 23:49
 1/1 anonim válasza:
Figyelj próbáld meg egy ideig hanyagolni a tejes dolgokat és ha közben elmúlna a hasfájás akkor lehet, hogy tényleg a tejes dolgokkal lesz a gond, de azért nézesd meg magad a háziorvosoddal ő talán jobban megtudja állapítani a dolgokat.
2016. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!