Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Gluténérzékenység kinél...

Gluténérzékenység kinél hogyan kezdődött?

Figyelt kérdés
milyen tünetekkel
2016. dec. 19. 20:08
 1/3 anonim válasza:
35-36 évesen kezdődött.Nem fogyókúráztam és mégis fogytam.Fel volt püffedve a hasam.Állandó hasmenésem volt.Egy sima vér vételből ki is derítették,hogy glutén és laktóz érzékeny vagyok.Ekkor tovább mentem a bőr gyógyászatra ahol allergia tesztet csináltak és ott ki derült mind e mellé,hogy allergiás vagyok az olajos magvakra is.Nem olyan egyszerű ezt a diétát be tartani de nekem sikerült.Azóta meg szűntek a tüneteim.
2016. dec. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Évek óta fáradtság, lassúság, depresszió :( Később állandó hasfájás. Házi orvost váltottam, aki elküldött gasztroentrológushoz és úgy derült ki végül.
2017. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

4 éves koromban kezdődött. Mivel nagyon régen volt csak szüleim elmondása alapján tudok csak mesélni róla.

Nagyon föl volt puffadva a hasam, sírtam, és fájt nagyon. Elmentünk a kórházba ahol először vagbélgyulladásra gyanakodtak. Végül kiderült, hogy gluténérzékenység.

8 év alatt azóta egyszer ettem glutént, félreértés miatt, akkor is egy falást, egy kis hasfájással megúsztam.

Őszintén nem hiányzik. :)

2017. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!