Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás vagyok a Contratubex...

Allergiás vagyok a Contratubex gélre?

Figyelt kérdés

Már több, mint fél éve használom a kézfejemre, amit megműtöttek ganglionnal. Különösebben nem lett szebb a heg, még mindig rendesen látszik, kb mindenkinek feltűnik, és a bőröm alatt van valami kidudorodás. Időnként, ha úszni megyek a klóros uszodába, akkor ki szokott kicsit pirosodni a bőröm utána, de abban a körben a kezemen, ahova a krémet kenni szoktam, ott sokkal erősebben vörösödik ki, mint máshol. Ezután pár napig nem kentem, mire megnyugodott a bőröm, utána újra kenni kezdtem naponta. Ha újra úszom, kezdődik minden elölről. Viszketni néha szokott.

Szerintetek ez mennyire gond? Abbahagyni nem igen szeretném a használatát mert szeretném, ha a heg szebb lenne vagy akár eltűnne...vagy van más krém erre?



2017. jan. 2. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A heg az életed végéig ott fog maradni.És ha igen nagyon lassan tűnik év tizedek szóval inkább ha allergiás vagy rá akkor ne használd.Az úszodáról annyit pedíg hogy van olyan MO-n ahol nem használnak klórt így én oda járnék úszni.
2017. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lézerrel bőrgyógyász el tudja simítani a heget. Krém fél év után már nem segít rajta, magától halványodik idővel.
2017. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!