Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Meg szeretnem kerdezni, hogy...

Meg szeretnem kerdezni, hogy plazmaadasnal mennyire fontos betartani a tetovalas szabalyt, hogy 6honap utan? Mert szeretnek minel hamarabb adni.

Figyelt kérdés

2017. jan. 10. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Szerinted? Nem véletlenül találják ki ezeket!


Ha 6 hónap a szabály, akkor annyi! Ezt orvosok, egészségügyi szakemberek állítják össze, nehogy már itt kérj idiótáktól "segítséget"!


Egyébként nem plazmaadás, nyugodtan írhatod, hogy véradás....................

2017. jan. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Van plazma adás is. De ezt itt nem minden idióta tudja.
2017. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
És te pici idiótám, miért nem válaszoltál a kérdésre neki?
2017. jan. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyszer rákérdeztem, és ez amolyan biztonsági szabály, mert idegen tűvel érintkeztél, és az azzal terjedő betegségek lappangási ideje miatt kell ennyit várni.


De ugye tudod, hogy "kedves" kormányunk 3500 Ft-ban maximalizálta (nem jár bónusz sem) a plazmaadásért adható költségtérítést?


Az első válaszoló meg mi a túróért válaszol, ha valótlant állít???

2017. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hónap az alap viszont mielőtt adhatnál plazmát van egy vérvétel ahol bevizsgálják hogy jó-e a minta, ha nincs baj adhatsz, ha pl semmi gond nem volt a tetkóval nem lesz baj, nekem kb 5-5.5 hónapos volt mikor elrángattak de ha volt baj, pl fertőzés vagy komplikáció akár többet is érdemes várni.

Első meg hülye, a plazmaadás és véradás két teljesen külön dolog, ha már kioktat valakit tudhatná egyáltalán miről beszél.

2017. febr. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Úristen de gyökér az első te jó ég XD plazmaadás is létezik, nézz utána, mielőtt fa szságokat írogatsz...

Igen, 6 hónapot tartsd be mindenképp, én is betartottam, addig meg munkából jött a pénzem :D

2017. máj. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!