Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Allergiás lennék? Vagy mi van...

Allergiás lennék? Vagy mi van velem?

Figyelt kérdés

Egész nap folyt a jobb orrlyukam, de nincs bedugulva csak valami átlátszó váladék folyik belőle, mint amikor hideg van kint, de ez bent is folytatódik amikor már melegben vagyok itthon vagy suliban. Emellett fáj is ugyanez az orrlyukam, mintha égne/csípne belülről. Nem vészes de azért idegesítő.

Mi lehet? Mert beteg nem vagyok. Rákerestem és elvileg ez a 2 tünet az allergia tünete, de sosem voltam semmire sem allergiás (pár éve tesztet is kellett csinálni), és kétlem hogy pont télen jönne elő amikor még csak parlagfű vagy bármilyen virág sincs. De akkor mi lehet?



2017. jan. 12. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Parlagfű ugyan nincs, de ez a poratka szezonja.
2017. jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És kialakulhat csak úgy allergia?


Egyébként kihagytam, de sokat tüsszögtem ma és a fejem is elkezdett most fájdogálni azon az oldalon, nem tudom ez számít-e.

2017. jan. 12. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy most kezdődik egy vírusos náthád. Az ugyanolyan tüneteket tud okozni,mint az allergia. Híg színtelen orrváladék és a gyulladás miatt csípő érzés.
2017. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az is lehet:/


Tehetek ellene valamit, amivel megelőzhetném még mielőtt kialakul?

2017. jan. 12. 20:12
 5/7 anonim ***** válasza:
C vitamin (lehetőleg természetes- pl. savanyúkáposzta, a tabletta csak kiegészítésnek),egyél fokhagymát,hagymát (nagyon jó vírusölő mindkettő), méz, meleg tea, sok folyadék és szedjél D vitamint ősztől tavaszig,mert az nagyon jó immunerősítő.
2017. jan. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam így szokott kezdődni a nátha, előszőr vizes orrfolyás, majd 1-2 nap és besűrűsödik, olyankor már orrdugulás is lehet.

Igyál mézes citromos teát, egyél hagymát, fokhagymát, emelet C vitamin adagot, sok gyümölcsöt és zöldséget.

2017. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezek közül mindet kipróbáltam, legalábbis az étel-italokból, vitaminból csak C vitamint szedtem be.

Sajnos nem segített, reggel óta fáj a torkom, be van dugulva az orrom rendesen és nagyon gyenge vagyok:( Szerintem influenza lesz mert a végtagjaimban is ott van ez a furcsa fájdalom.

Azért próbálkozom ezekkel tovább, hátha minél hamarabb kikúrálódom.

2017. jan. 13. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!