Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Esély az allergiára?

Esély az allergiára?

Figyelt kérdés
Négy hónapja költöztem más városba mert egyetemet kezdtem, azóta szinte minden héten bevan dugulva az orrom. Tény, hogy egynéhányszor megfáztam és az volt az oka, de lehetetlennek tartom, hogy október óta ugyanez kísérjen februárig. Lázas sosem voltam, a torkam sosem fájt, 2 hónapja meg arra is figyelek, hogy vastagon öltözzek, tehát megfázás is kilőve. A nap nagyrészét a lakásban töltöm ahol szinte minden fal penészedett, de vegyszerrel sikeresen eltüntettük, a bedugult orr mégsem múlt el. Ha meg kifújom az orrom, gyakran egymásután 4-5x is eltüsszentem magam. Orrfújás után egy kellemetlen szagot érzek az orromban, egészen addig amíg újra bedugul. Ötletem sincs mi lehet ez, gyanakszom az allergiára.
2017. febr. 4. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg allergia. Érdemes elmenni az allergológiára egy allergiatesztre.
2017. febr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
A penészedést csak "tünetileg" kezeltétek, vagyis a kiváltó okot nem?
2017. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!