Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Amidazophen érzékeny vagyok,...

Amidazophen érzékeny vagyok, milyen gyógszert szedhetek?

Figyelt kérdés
Algopiryn már kizárt,de semmi szokatlant nem éreztem szedésnél.Milyen tünetek lehetnek?Jelenleg hűen reklámozott cataflam dolot szedem helyette mit tudtok ajánlani?

#érzékenység #Amidazophen érzékeny #gyógyszer érzékeny
2017. febr. 9. 14:08
 1/1 anonim válasza:
Acetilszalicilsav, ibuprofén, dexibuprofén és paracetamol hatóanyagú gyógyszereket keress akkor. A patikában szívesen segítenek, hisz ott értenek hozzá, bátran kérdezz. :) Semmiképp ne kísérletezz azzal, hogy aminophenazon vagy noraminophenazon hatóanyagú gyógyszert szedsz be, vagyis amire allergiás vagy! A gyógyszerallergia többféle lehet. Lehet olyan, amely "csak" kiütést okoz, de lehet olyan is, ami akár fulladást is okozhat, ez a gyógyszert szedő embertől nagyon függ, hogy milyen reakciót is okoz.
2017. febr. 18. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!