Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Haspuffadás elleni gyógszert...

Haspuffadás elleni gyógszert mondanátok?

Figyelt kérdés
Este felé a hasam állandóan fel van puffadva. Szerintem attól van, hogy sokat eszek meg van mikor gyorsan mert sietek de van mikor nincs időm lassan enni vagy olyan éhes vagyok hogy alapból gyorsan eszek és nem tudok folyton erre figyelni hogy hogy meg mit egyek. Mondanától valami jó gyógyszert erre mint pl az espumisan. Az jó egyáltalán? Olyan kéne ami vény nélkül kapható szóval valami egyszerűbb gyógyszer. És még annyi hogy ezek ha egy idejig szedem őket pl egy doboz akkor utána ha abba hagyom megint előjön a haspuffadás vagy utána már nem?

2012. nov. 17. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó az Espumisan. Ha abbahagyod, akkor újból felfúvódsz. Ihatsz édeskömény teát is felfúvódás ellen. Probiotikum hosszabb távú szedése is használ.
2012. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem segített az esti natur joghurt evése is 2-3 hét után.
2012. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!