Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi lehetett velem tegnap? Fontos!

Mi lehetett velem tegnap? Fontos!

Figyelt kérdés

Tegnap este fürdés után lefeküdtem tv-t nézni.Egyszer csak hirtelen elkezdett a karom és a fejbőröm viszketni.Csalánkiütés szerü duzzanatok voltak.

Nagyon viszketett és csípet,utána a nyakam és a mellkasom pirosodott ki.Kimentem kicsit a levegőre,elkezdtem szédülni és nagyon rosszul éreztem magam...

Ez kb.10 percig tartott.

Azt vettem észre,hogy ez a viszketés fentről lefelé mozgott.Elkezdődött a fejbőrömön és karomon,utána a hátamon,majd comb és vádli.

Kb.1 óra utan minden elmúlt.

Mi lehetett ez?

Allergia?


Elég stresszes életet élek és a táplálkozásom sem megfelelő,összevissza eszem amikor van időm éppen.

Régebben is jött ki csalánkiütés rajtam,de max.havonta egyszer és csak az egyik karomon pl.de tartott egy pár percig és elmúlt.

Viszont ez most megijesztett..

Mi lehet ez?

És mit tehetek ellene?


2017. febr. 17. 07:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írtad fürdés után, nem lehetett valamiféle új tusfürdő?
2017. febr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem,ugyanazokat használtam.

Nagyon megijedtem,halálfélelmem volt de komolyan...

2017. febr. 18. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!