Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tegnap jóga órán az intenzív...

Tegnap jóga órán az intenzív gyakorlás közben megfájdult a szívem, és utána is órákig tompa nyomást éreztem. Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Megijedtem...

2016. szept. 17. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A szív elvileg nem fájhat..nekem azt mondták.
2016. szept. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:

A szíved biztosan nem fájt.

Szegycsont körüli fájdalom főleg torna közben szerintem gyomor eredetű. Sok a savad, sokat ettél jóga előtt, ilyesmi.

2016. szept. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem ettem jóga előtt. - A szív egyébként tud fájni, szúró fájdalommal is, és tompa nyomó fájdalommal is. Nálam az a kérdés, miért a jógázástól kezdett fájni?
2016. szept. 17. 10:00
 4/4 anonim válasza:
Megeröltetted a melkasodat ám nem a szíved fájt hanem a szívednél az izmok ami attól lehetséges hogy már nem bírod annyira a megterhelő munkát vagy hogyha a szíved tényleg fájt akkor az egy kis szívritmus zavarra utalhat ami kinőhető ha odafigyelést mit csinálsz ne erőltessem meg magad de az is lehet hogy egy kicsit kimerúltél de folytattak és a szíved már nem nagyon bírta de minden esetben menj el orvoshoz az majd elküld mellkas röngenre meg CT re hogy kivizsgáljanak de addig is irass fel gyógyszert a háziorvossal szíverősítőt aminek a neve MageB6 de remélem semmi komoly.
2016. okt. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!