Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Apró dudorkák a három középső...

Apró dudorkák a három középső ujjon, de csak ott és csak egyik kézen. Miért?

Figyelt kérdés

Eleinte volt egy....lassan elmúlt...talán valami pókcsípés vagy...nem tudni...aztán a másikon s mellette egy egy...ez allergia lehet, de csak ott vagy valami intelligens rovar szemétkedik!

Azt hallottam, hogy valaki a munkától kap ilyet...persze :D , de én csak krumplit pucoltam pár napja ( a bicskás kézen jött ki ) és lehet a főzés művészetét nem nekem találták ki...hmmm?



2017. márc. 11. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Rovarirtó porral kend be úgy, hogy előtte az ujjad vizezd be. Lehet egy kis rühatka.
2017. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha visszajön / nem múlikel, akkor bőrgyógyász.
2017. márc. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy néznek ki? Nem lehet, hogy szemölcs?
2017. márc. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Közben átgondoltam, mivel kerültem kapcsolatba még és ez a foltbenzin, melynek a megszokottnál most jelentősen más a szaga-illata.Munkához "eszköz", de valamit az összetételben változtathatott-kispórolt-többet tett a gyártó és ez válthatott ki ilyen reakciót a bőrön-érintett területen.
2017. márc. 12. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!