Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Vélemények NeilMed SinuRinse...

Vélemények NeilMed SinuRinse és a Nasipur orröblítőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Poratka, lisztatka és penészgomba allergiám van, amelyek ugye nem szezonálisak és egész évben irritációt okoznak.

CT kimutatása szerint: jobb alsó orrkagylóm hypertrophizált, középső orrkagyló orrsövényhez ér, jobboldali arcüregem nagyfokú nyálkahártya duzzanat, jobb oldali homloküregem nyálkahártya duzzanattal töltött. Emelet állandó fülkürthurutom van, néha kíséri savós középfülgyulladás is.


Jelenleg Mometason sandoz orrsprayt használok (szteroidos), amely segít 'lehúzni' a duzzanatot. Sajnos nem mindig eredményes ez az orrspray, mivel nem feltétlen tudja elérni a nyálkahártyát, amennyiben lerakodott az orrban a sok allergén. Így a spray használat előtt szeretném kicsit lúgosítani és kitisztítani az orrjárataimat, hogy minél hatékonyabb legyen.


Nem tudom, hogy a kannás (Nasipur) vagy a nyomogatós (NeilMed) orröblítő lenne-e számomra a legjobb. Patikus azt mondta szerinte a Nasipur hatékonyabb, mert az mindent elér, de szerintem pont fordítva, mert a NeilMed esetében én szabályzom a nyomást.



#allergia #arcüreg #homloküreg #neilmed #nasipur
2017. márc. 11. 22:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szippants fel aszkorbinsav porát! Az kipucolja a járatokat, és a nyálkahártyát is erősíti. Egyetlen hátránya az erőteljes tüsszögés, de megéri!
2017. márc. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miután kitakarítottad a légutakat, forralt boros inhalációval az arcüregedet is rendbe teheted. Sem orvos, sem patikus nem kell hozzá!
2017. márc. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!