Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Az orromban van egy-egy...

Az orromban van egy-egy duzzanat ami időről időre még jobban megduzzad annyira, hogy nem kapok levegőt. Hova fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Voltam 2 városban is fül orr gégészeten.Az elsőben az orvos azt mondta orrpolipom van,mutatott 3 illóolajat h szagoljam meg de mivel éreztem az illatukat azt mondta nem kell foglalkoznom vele.De csak rosszabodott.A második orvos nagyon megkínzott a vizsgálatával mert nem találtam meg az előző leletemet csak elmondtam amit az orvos akkor mondott.Kaptam orrsprayt és azt mondta h próbáljam meg kitalálni mitől lehet,bőrpróbás allergiatesztet végeztek,az negatív lett.
2017. márc. 31. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Vissza kell menni a gégészetre. Ha polip és panaszokat okoz, akkor meg szokták operálni.
2017. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
voltam ismét de most beutalóval hogy készítsenek a véremből is allergiatesztet,de elutasította az orvos-mondván 2007ben már voltam ilyen teszten és az negatív lett.újra felírták az orrsprayt.Ha működik azzal kell élnem-ha nem akkor kivágnak egy darabot amiről az orvos ijesztő és fájdalmasnak ígérkező felvilágosítást adott.nincs orrpolipom.magándendelésen gondolkozom de már csak a megjelenés is drága...
2017. ápr. 21. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!