Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mitől lehetnek csípések...

Mitől lehetnek csípések rajtam, de csak a jobb oldalamon?

Figyelt kérdés
Általàban felkeléskor veszem észre hogy ujabb csipes lett rajtam, de csak jobb oldalon jon ki. A bal oldalamon alszok. Mitől lehet?
2017. ápr. 14. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Pók, ágyi poloska, bolha stb.
2017. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha éjszaka keletkezik rajtad, akkor az ágyi poloska az első számú gyanúsított.
2017. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És pont nem azon az oldalon amin fekszek? Vagy pont azert nem azon az oldalon? Kellene aggodnom miatta hogy csak az egyik oldalon van? Remenykedem benne hogy csipes, mivel a csipes elleni kencere egy ideig nem viszket
2017. ápr. 14. 23:11
 4/7 anonim ***** válasza:

sajnos ez ágyi poloska lehet. mióta alszol ezen az ágyon? vagy jött be új bútor a szobába?

nagyon nehéz kiirtani.

nekem albérletben volt :/

az ágyat el kellett vitetni.

2017. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Regota, semmi uj :/ igen volt mar ilyenunk tobbszor, fujokaval lefujtuk, de mindig visszajon. Nekem csak az a fura hogy eddig mindenhol volt, most csak az egyik oldalamon
2017. ápr. 14. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:

én tutira megszabadulnék az ágytól.

ha nincs pénzed, legalább takard le valami nejlonnal (csak nehogy cigizz az ágyban) és úgy ágyazz rá.

nem hiszem, hogy jót tesz, ha régóta rendszeresen csípnek a poloskák. a legjobb kidobni az ágyat.

ezért is nem vennék soha használt ágyat amúgy.

2017. ápr. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ágyat kár kidobni, bárhol tanyázhatnak ezek, szekrények hátlapján, szegélylécekben, karnisokban, ablakrésekben, ruhák között és éjjel indulnak az ágy felé, rovarírtót kell hívni mielőbb, mert mindent be kell fújni, az egész lakást, ajtó, ablakkereteket is.
2017. ápr. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!