Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma a jobb oldalamon, a borda...

Ma a jobb oldalamon, a borda alatt kb.2-3 cm-re találtam egy kb.2 cm-es csomót. Természetesen a jövő héten megmutatom orvosnak is. Volt már valakinek ilyen? Ha igen, akkor mi volt az?

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 20:05
 1/3 anonim válasza:

Milyen a csomó, kemény vagy puha? Elmozdítható vagy helyhez kötött? Fájdalmas? Melyik borda alatt, vagy a legalsóra gondoltál? Megüthetted-e valamikor?

Azt nem tudom, hogy nő vagy férfi vagy-e, de nekem (nő) volt ilyen, annak akkor a mellhez volt köze (jóindulatú ciszta, két héttel utána mar nem volt ott). Ettől függetlenül rengeteg minden lehet, mindenképpen mutasd meg orvosnak és írd ki esetleg, ha már minden rendben!

Sok szerencsét (innen is egy orvos ;) )

2016. okt. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem fáj, csak ha megnyomom, akkor kellemetlen. Eddig nem is éreztem. Csak a hasfalamat erősen betapintva érzem, így sajnos nem tudom megmondani, hogy mozog-e, vagy fix helyen van. Mindenképpen megmutatom orvosnak, de örülnék, ha nem lenne komolyabb gond. Még egyszer köszönöm neked!
2016. okt. 22. 22:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg nem ütöttem, a legalsó bordától lefelé 2-3 cm-re találtam, kb. ott, mintha a mellemtől lefelé húznék egy képzeletbeli vonalat lefelé a bordákon át, és a legalsó bordától még lejjebb.
2016. okt. 22. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!