Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Benzingőz miatt nem vagyok jol?

Axiom25 kérdése:

Benzingőz miatt nem vagyok jol?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan problemaval allok szemben, hogy vegre sikerult elhelyezkednem, viszont a munkahelyemen egy muhelyben 2 utemu motoros kerteszgepeket szerelunk, ami nagyon erdekel, viszont azt vettem eszre, hogy nehany ora utan a szereles kozben zavart leszek, es a szamban benzines iz van mar, igy ket het utan. A muhely szellozese nem tul jo, es eleg eros olaj es benzinszag van. Volt egy operaciom tavaly, mikor eltavilotottak a bal vesem rosszindulatu daganat miatt, emiatt is aggodom. Nem tudom mit tegyek. Nagyon nehezen talaltam munkat. Szoljak a fonoksegenek? De mikor a munkatarsamnak mondtam hogy mit erzek, csak nezet. Tenyleg?!?!? Persze nem tudjak, hogy volt egy eleg komoly betegsegem.

2017. ápr. 21. 18:55
 1/1 anonim válasza:
kezdj el új állást keresni...
2017. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!