Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Tudnátok segíteni? Állandó...

Tudnátok segíteni? Állandó puffadástól szenvedek, bármit eszek, vagy épp nem eszek, akkor is. De olyan szintű, hogy kiegyenesedni nem tudok. Hova kéne fordulnom, vagy mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2017. máj. 8. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Laktóz vagy gluténérzékenység?
2017. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá. De akkor is fennáll ez, amikor semmit sem eszek. Ugyan ez a panasz. Már nem tudom mit kéne tennem.
2017. máj. 8. 14:44
 3/6 anonim válasza:

Gluténra gondolok én is, sajnos az nagyon sok mindenbe megtalálható, olyanokba is amire nem is gondolnál. Pl. rágó, chipsz, vaj (ezek akkor ha olyan üzemben készülnek ahol gluténos dolgokat is gyártanak) Ha meg hiperérzékeny vagy, akkor meg főleg bárhonnan érintkezhetsz vele. Pl. valaki után iszol, eszel, puszi. Sajnos sokan vannak ilyenek. De f@cebookon van egy csoport ott jobban tudnak segíteni: Gluténmentes konyha, lisztérzékeny hétköznapok. Ott tudnak segíteni abba is hogyan tudnád ezt kideríteni.

De mindenképpen doki, bármi más is lehet, de ha nincs kezelve súlyosabb következményei is lehetnek.

Jobbulást

2017. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz,mert ezt mindenképp ki kell vizsgálni.Ha gluténérzékeny vagy,adókedvezményt is kapsz
2017. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. El fogok menni orvoshoz, mert eléggé megkeseríti a mindennapjaim.
2017. máj. 11. 08:29
 6/6 anonim válasza:
Szia! Ha mèg aktuális akkor tudok Neked segíteni.
2017. máj. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!