Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Borzasztóan fáj a gyomrom....

Borzasztóan fáj a gyomrom. Úgy kezdődik, hogy ha picit éhes vagyoks akkor korog egyet utána annyira görcsöl, hogy kiegyenesedni is nehéz. Mi lehet ez? Érdemes dokihoz menni?

Figyelt kérdés
Ezenkívül minden reggel hányingerrel ébredek, mindig nyomásérzékeny a gyomromnál, de vmikor a koldokom és az alhasam is fáj. Eddig folyton székrekedésem volt, most minden reggel hasmenés..

2017. febr. 9. 04:55
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Érdemes.
2017. febr. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erdemes megnezetni...nem voltal mostanaban beteg, nem szedtel antibiotikumot? Az meg tudja boritani odabent a dolgokat rendesen. Meg a sok gyomorsav is okozhat ilyen eros hasfajat.
2017. febr. 9. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Novemberben szedtem utoljára antibiotikumot..

Nem lehet sok a gyomorsavam mert szedek savlekotot quamatelt.. eloszor en is azt hittem h gyomorsav de nem

2017. febr. 9. 08:56
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez valami borzasztó.. mindjárt elhányom magam és nagyon kívánom a sót :(
2017. febr. 9. 14:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont az innivalótól rosszul leszek, rossz érzés vizet inni
2017. febr. 9. 14:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a reflux ugyanígy kezdődött. Menj el gasztroentorologushoz.
2017. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!