Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Mi válthat ki ilyenkor allergi...

Mi válthat ki ilyenkor allergiás reakciókat? -úgy érzem, hogy van valami a levegőben

Figyelt kérdés

Szinte egész nap be voltak csukva az ablakok, csak most nyitottam meg egy kicsit és újra köhögök, orrom be van dugulva, stb., mint ahogyan pár napja minden nap.

Köszönöm.



2017. máj. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallotál már valamit a pollenokról?
2017. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak eddig nem voltam allergiás, pedig most is iszok bió teákat. Mi lehet a megoldás? Köszönöm.
2017. máj. 22. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Keresztallergia is van, szóval ihatsz olyan teát, ami erősíti az épp aktuális pollenek hatását. Most egyébként pázsitfű szezon van pollenügyileg, de a csalán is ilyenkor szokott lenni. Vannak a neten pollenjelentések, amiből megtudhatod, mi van aktuálisan sok.

Mit lehet tenni ellene: alapból gyógyszertárban lehet kapni allergia elleni készítményeket, ezek antihisztaminok, a gyulladásos reakciót gátolják, ami a tüneteket kreálja. De nekem például elég jól beválik a grapefruit-mag cseppek rendszeres fogyasztása, csak csúcs pollenkoncentrációkor kell gyógyszerhez nyúlnom.

2017. máj. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!