Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Cetirizin 1a pharma elvonási...

Cetirizin 1a pharma elvonási tünet lehetséges-e?

Figyelt kérdés
5 évig szedtem folyamatosan a Cetirizin 1a pharmát, nem vizsgálták ki az allergiam csak adták a gyógyszert.1 hónapja abbahagytam a szedését azóta gyakran nagy a pulzusom vernyomasom, stresszes vagyok, ez még semmi stresszhelyzetben(ha ez annak számít) pl ha engem szólit a tanár hogy olvassak vagy feleljek kezem lábam rángat reszket, levegőt is alig kapok akkor a vernyomasom, valamit folyamatosan rángat a kezem enyhén nyugalmi helyzetbe is, talán ettől a gyogyszertől lehet? hogy hiányolja a szervezetem?
2017. máj. 24. 18:18
 1/1 anonim válasza:
Par nappal a szedés befejezése után kibírhatatlan generalizált viszketést többször írnak. A szövegkörnyezet alapján gyanús, hogy tizenéves vagy, körükben a fent leírtak elég normális jelenségek.
2017. máj. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!